medpozyczka.pl

Zadbaj właściwie o swój portfel.

KWOTA POŻYCZKI:

7000zł

PROWIZJA:

0 zł

kwota do spłaty:

7000zł

Jak to działa?

 • Aplikacja

  Złożenie wniosku zajmuje jedynie kilka minut.

 • Weryfikacja

  Gwarancja szybkiej odpowiedzi.

 • Szybki przelew

  Gotówka u Ciebie na koncie w ciągu godziny.

Z medpozyczka.pl RRSO 0%oferta promocyjna!

Jakie są warunki pożyczki?

 • Szybko i bez ryzyka

  W trosce o pełną mobilność i sprawne udostępnianie pożyczek opracowaliśmy prosty system, w którym załatwisz kredyt szybko i bez ryzyka. Droga do uzyskania pożyczki składa się zaledwie z 3 etapów: aplikacji, weryfikacji oraz ekspresowego przelewu. Możesz korzystać z dodatkowej gotówki nawet w ciągu kilku godzin od pozytywnej oceny Twojej aplikacji. Ponadto, wszelkie formalność załatwisz całkowicie bezpłatnie. Nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych lub ukrytych za wygenerowany wniosek. Wszystko odbywa się szybko i bez ryzyka.

 • Dyskretnie i bezpiecznie

  Mamy świadomość tego, jak każdy z nas ceni sobie własną prywatność. Nikt nie chce, aby jego dane wpadły w niepowołane ręce. Z ogromną sumiennością przestrzegamy powszechnego prawa do ochrony prywatności. Ten punkt stanowi również istotny element naszego Regulaminu i Polityki Prywatności. Jesteśmy zaangażowani w tę sprawę do tego stopnia, że zapewniany również niezbędne protokoły szyfrowania SSL do danych formularzowych wysyłanych Siecią. Nasz serwis gwarantuje dyskrecję i bezpieczeństwo. Bez obaw możesz starać się o pożyczkę, a wszystkie dane i informacje pozostaną zabezpieczone i poufne.

 • Zawsze możesz się rozmyślić

  Będąc klientem firm pożyczkowych masz prawo do odstąpienia od umowy o udzieleniu pożyczki. W takim przypadku należy wypełnić odpowiedni formularz, który z kolei otrzymujemy wraz z podpisaniem umowy. Warunki wypowiedzenia są jasne i proste. Otóż wycofać się z pobranego kredytu możemy w ciągu 14 dni od popisania umowy, a następnie jesteśmy zobowiązani do zwrócenia pożyczonej kwoty. Istnieje także możliwość szybszej spłaty pożyczki. W takim przypadku redukują się dodatkowe opłaty związane z kredytem za okres, który uległ skróceniu.

 • Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

  Nieprzewidziane okoliczności mogą komplikować wiele spraw w naszym życiu. W tym również spłacanie kredytu. Otóż, zdecydowana większość Pożyczkodawców z którymi współpracujemy oferuje możliwość wydłużenia okresu spłaty. O wszystkich warunkach i zasadach uruchomienia takiej procedury powinniśmy dowiedzieć się jeszcze przed podpisaniem umowy. Taki proces otwiera się przez wypełnienie i wysłanie do Pożyczkodawcy specjalnego formularza. Dzięki naszym Partnerom, osoby potrzebujące przedłużenia okresu spłaty długu uzyskają go na kilka dni lub nawet do całego miesiąca. To wystarczająco długo, aby pozałatwiać własne sprawy i uregulować należności.

 • Niespłacenie pożyczki

  Osoby sięgające po pożyczkę powinny zdawać sobie sprawę z niekorzystnych konsekwencji wynikających z niespłacenia zobowiązania. Podpisanie umowy o udzieleniu pożyczki oznacza akceptację wszystkich zawartych w niej warunków, w tym regularną i terminową spłatę należności. Zatem w momencie, gdy nie wywiązujemy się z zawartej umowy, Pożyczkodawca ma prawo rozpocząć działania windykacyjne oraz egzekucyjne. Kosztem za prowadzenie tych kroków obarczany zostaje pożyczkobiorca, który zalega ze spłatą należności. Jeśli takie działania nie osiągną zamierzonego celu, Pożyczkodawca może dochodzić się swoich należności na drodze sądowej, której koszty pokrywa pożyczkobiorca.

Pytania i odpowiedzi

 • Czym jest właściwie kredyt gotówkowy?

  Kredyt gotówkowy jest krótkoterminowym pożyczeniem określonej kwoty pieniężnej w oparciu o umowę. W tym procesie kredytowym występują dwie strony - Pożyczkodawca i Pożyczkobiorca. Pożyczkodawca zgodnie z umową jest zobowiązany do udostępnienia określonej kwoty pożyczkobiorcy. Z kolei ten drugi odpowiedzialny jest za spłacenie pożyczonej sumy wraz z jej składnikami w miesięcznych ratach.

 • Ile muszę zapłacić za usługi serwisu medpozyczka.pl?

  Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat lub tzw. „haczyka” przy generowaniu wniosku o udzielenie pożyczki.

 • Jaką kwotę można uzyskać?

  Kwestia wysokości kredytu leży przede wszystkim po stronie oferty Pożyczkodawcy. Nasi Partnerzy samodzielnie określają minimalne oraz maksymalne progi świadczonych finansowań. Z reguły te „widełki” rozciągają się od kilkuset złotych, a nawet do kilkunastu tysięcy złotych. By dobrać optymalną ofertę dla siebie, wystarczy zapoznać się z warunkami Pożyczkodawców.

 • Jak wygląda okres spłaty?

  Spłaty pożyczki gotówkowej dokonuje się w terminie od 5 dni zawarcia umowy do pełnego roku kalendarzowego.

 • Jak otrzymam aplikowaną kwotę?

  Pożyczkodawcy decydują w jaki sposób przydzielają kredyt pożyczkobiorcy. Przyjęło się, że najczęstszą formą przekazania dodatkowych środków pieniężnych jest przelew na wskazane konto bankowe.

 • Jakie wymagania stawiają Pożyczkodawcy?

  Trudno przedstawić wszystkie możliwe oczekiwania, które mogą pojawić się po stronie Pożyczkodawcy. Każdy z naszych Partnerów ma prawo do własnych preferencji. Jednakże istnieją pewne standardy, które musi spełniać każdy, kto ubiega się o pożyczkę. Na pewno do takich wymagań należy pełna zdolność do czynności prawnych i ukończony 18 rok życia.

Pożyczaj odpowiedzialnie

 • Dopasuj kwotę kredytu i okres jego spłaty do swoich możliwości

  W odpowiedzialnym i rozsądnym pobieraniu pożyczki trzeba dobrze zanalizować kilka kwestii. Do nich należą kwota kredytu oraz okres jego spłaty. Podstawową rzeczą, z której trzeba zdać sobie sprawę to: jakie są nasze rzeczywiste możliwości, bowiem te dwie kwestie bezpośrednio wpływają na wysokość miesięcznej raty.

 • Sprawdź RRSO

  Mało kto lubi nieprzewidziane opłaty, nikt nie cieszy się z dodatkowych kosztów, które musi ponieść. Ty też tak masz? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź RRSO – Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Uwzględnia ona wszystkie koszty związane z pożyczką Nie zapominaj o tym, że wiąże się ona z prowizją, odsetkami i innymi opłatami.

 • Porównaj oferty

  Odpowiedzialność i rozsądek zmuszają nas do głębokiego zastanowienia, kiedy chcemy coś zakupić lub skorzystać z jakiejś usługi. Zazwyczaj każdy z nas analizuje kilka różnych ofert zanim wybierze tę jedną, odpowiadającą jego oczekiwaniom. Dokładnie tak samo należy zrobić z pożyczką – porównaj oferty!

Co nas cechuje?

 • Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu

  Umożliwiamy szybką aplikację o pożyczkę do wielu firm w czasie rzeczywistym.

 • Wystarczy wypełnić jeden formularz

  Pożyczkodawcy sami przedstawią oferty.