medpozyczka.pl

Zadbaj właściwie o swój portfel.

Jak to działa?

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? To żaden problem. Dzięki naszemu pośrednictwu w pożyczaniu uzyskanie pieniędzy jest wyjątkowo łatwe i składa się z 3 etapów: aplikacji, weryfikacji oraz szybkiego przelewu. Sprawdź sam!

Aplikacja

Aplikacja polega na wysłaniu odpowiedniego i wypełnionego wniosku za pośrednictwem Internetu. Taki dokument wygenerujesz bez żadnych opłat i to dosłownie w kilka minut. Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku, zastanów się jaką kwotę pożyczki potrzebujesz – kilkaset złotych, a może więcej? W formularzu należy także podać kilka informacji. Mowa o danych osobowych, przez które potwierdzisz swoją tożsamość oraz o danych kontaktowych, dzięki którym Pożyczkodawca będzie mógł nawiązać z Tobą kontakt. Oprócz nich, warto przygotować sobie wcześniej informacje o miesięcznym dochodzie, historii kredytowej oraz stanie cywilnym. Wszystkie dane są niezbędne do udzielenia pożyczki. Po wysłaniu aplikacji, musisz poczekać na jego weryfikację, która trwa kilka minut.

Weryfikacja

Proces weryfikacyjny trwa błyskawicznie, a Ty nie musisz długo czekać na odpowiedź. Dodatkowo, każdy z Pożyczkodawców posiada własny sposób autoryzacyjny, dlatego należy dokonać rejestracji na stronie naszego Partnera lub przelać (maksymalnie 1 złotych) na wskazane konto. Sam proces uwierzytelnienia trwa około 15 minut w tygodniu roboczym. Jeśli złożysz wniosek w dzień świąteczny lub podczas weekendu cały proces może się wydłużyć.

Szybki przelew

Ostatni etap na drodze do szybkiej pożyczki to szybki przelew. Wypełniłeś formularz? Weryfikacja Twojej aplikacji się powiodła? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podpisać umowę i otrzymać przelew gotówki na wybrane konto bankowe. Nie ruszając się z domu możesz sięgnąć po wiele drobnych marzeń, na które nie udało się uzbierać z bieżących dochodów.

Cały proces udzielenia pożyczki działa na podobnych zasadach jak w każdym banku. Jeśli chciałbyś pobrać kolejną pożyczkę od tego samego Pożyczkodawcy możesz uruchomisz tzw. „odnawialną linię pożyczki”. Warunek jest jeden, całkiem prosty – musisz mieć spłacony pierwszy kredyt. Twoje dane osobowe są całkowicie poufne i bezpieczne w naszym serwisie. Informacje zawarte w formularzu nie mogą zostać użyte do innych celów niż skorzystanie z usług naszych Pożyczkodawców. Wszystkie Twoje dane są poufne i przetwarzane zgodnie z powszechnym prawem oraz z zasadami naszego Regulaminu i Polityki Prywatności. Serwis medpozyczka.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa gwarantowane przez specjalne szyfrowanie protokołem SSL (ang. Secure Socket Layer), który zabezpiecza dane wprowadzane w Sieci przed pozyskaniem je przez osoby trzecie.