medpozyczka.pl

Zadbaj właściwie o swój portfel.

Warunki

Poniżej znajdziesz 5 prostych reguł, na których opiera się nasze pośrednictwo z Pożyczkodawcami.

Szybko i bez ryzyka

W trosce o pełną mobilność i sprawne udostępnianie pożyczek opracowaliśmy prosty system, w którym załatwisz kredyt szybko i bez ryzyka. Droga do uzyskania pożyczki składa się zaledwie z 3 etapów: aplikacji, weryfikacji oraz ekspresowego przelewu. Możesz korzystać z dodatkowej gotówki nawet w ciągu kilku godzin od pozytywnej oceny Twojej aplikacji. Ponadto, wszelkie formalność załatwisz całkowicie bezpłatnie. Nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych lub ukrytych za wygenerowany wniosek. Wszystko odbywa się szybko i bez ryzyka.

Dyskretnie i bezpiecznie

Mamy świadomość tego, jak każdy z nas ceni sobie własną prywatność. Nikt nie chce, aby jego dane wpadły w niepowołane ręce. Z ogromną sumiennością przestrzegamy powszechnego prawa do ochrony prywatności. Ten punkt stanowi również istotny element naszego Regulaminu i Polityki Prywatności. Jesteśmy zaangażowani w tę sprawę do tego stopnia, że zapewniany również niezbędne protokoły szyfrowania SSL do danych formularzowych wysyłanych Siecią. Nasz serwis gwarantuje dyskrecję i bezpieczeństwo. Bez obaw możesz starać się o pożyczkę, a wszystkie dane i informacje pozostaną zabezpieczone i poufne.

Zawsze możesz się rozmyślić

Będąc klientem firm pożyczkowych masz prawo do odstąpienia od umowy o udzieleniu pożyczki. W takim przypadku należy wypełnić odpowiedni formularz, który z kolei otrzymujemy wraz z podpisaniem umowy. Warunki wypowiedzenia są jasne i proste. Otóż wycofać się z pobranego kredytu możemy w ciągu 14 dni od popisania umowy, a następnie jesteśmy zobowiązani do zwrócenia pożyczonej kwoty. Istnieje także możliwość szybszej spłaty pożyczki. W takim przypadku redukują się dodatkowe opłaty związane z kredytem za okres, który uległ skróceniu.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Nieprzewidziane okoliczności mogą komplikować wiele spraw w naszym życiu. W tym również spłacanie kredytu. Otóż, zdecydowana większość Pożyczkodawców z którymi współpracujemy oferuje możliwość wydłużenia okresu spłaty. O wszystkich warunkach i zasadach uruchomienia takiej procedury powinniśmy dowiedzieć się jeszcze przed podpisaniem umowy. Taki proces otwiera się przez wypełnienie i wysłanie do Pożyczkodawcy specjalnego formularza. Dzięki naszym Partnerom, osoby potrzebujące przedłużenia okresu spłaty długu uzyskają go na kilka dni lub nawet do całego miesiąca. To wystarczająco długo, aby pozałatwiać własne sprawy i uregulować należności.

Niespłacenie pożyczki

Osoby sięgające po pożyczkę powinny zdawać sobie sprawę z niekorzystnych konsekwencji wynikających z niespłacenia zobowiązania. Podpisanie umowy o udzieleniu pożyczki oznacza akceptację wszystkich zawartych w niej warunków, w tym regularną i terminową spłatę należności. Zatem w momencie, gdy nie wywiązujemy się z zawartej umowy, Pożyczkodawca ma prawo rozpocząć działania windykacyjne oraz egzekucyjne. Kosztem za prowadzenie tych kroków obarczany zostaje pożyczkobiorca, który zalega ze spłatą należności. Jeśli takie działania nie osiągną zamierzonego celu, Pożyczkodawca może dochodzić się swoich należności na drodze sądowej, której koszty pokrywa pożyczkobiorca.